axor Axor Starck Organic axor batarya axor lavabo bataryası lüks batarya

Ceramic Concept; Bakırlar Yapı bünyesinde olmanın verdiği güç ve 38 yıllık tecrübesi ile asıl amacını, paydaşlarının yararlarını gözetmek, müşterilerinin taleplerini en kısa sürede ve kusursuz olarak karşılamak, etik değerlerinizi korumak ve temiz bir toplum için örnek kuruluş olmak olarak tanımlar.

Axor Starck Organic Kategorisindeki 12015000 İki Kollu Lavabo Bataryası, Ankastre Uygun Fiyatları ve Taksit Seçenekleri ile CERAMICCONCEPT Yapı Markette. Axor marka ürünleri Sıra dışı banyo tasarımları için sıra dışı koleksiyonlar Axor banyodaki kişisel yaşam tarzlarının çeşitliliğini ve büyüleyici yönünü gösteriyor.

Dünyanın en başarılı tasarımcıları ile yapılan ortak çalışmayla kapsamlı banyo koleksiyonları oluşuyor, her bir birey kadar benzersiz ve farklı. Farklı tarzlar ile gelen estetik: hayat dolu ve büyüleyici yaşam alanı hissi veren banyolardan, doğadan ilham alınarak oluşturulmuş huzur merkezine.... Ürün özellikleri projeksiyon 187 mm duş spreyi akış miktarı: 3,5 l/dk Booster akış miktarı: 5 l/dk ayarlanabilir sprey şekillendirici tahliye sistemi: check here tıkamasız gider seti sürekli akım su ısıtıcıları için uygun...

Ceramic Concept
axor Axor Starck Organic axor batarya axor lavabo bataryası lüks batarya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *